O nas

Każdego dnia staramy się sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów. Naszym priorytetem jest to by efekty zabiegów na twarz czy ciało zadowalały zarówno bezpośrednio po ich wykonaniu, jak również były jak najtrwalsze. Proponujemy państwu takie kosmetyki, które dają efekty już po pierwszym zabiegu. Pamiętajmy, że zadbana i zrelaksowana kobieta czuje się pewna siebie zyskuje również podziw i szacunek otoczenia. To ważne by każda z Was czuła się szczęśliwa, bo każda z Was na to zasługuje. Wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu wyłącznie kosmetyków najwyższej klasy. Stałym klientom oferujemy karty rabatowe.

Oddzielne gabinety, kameralne wnętrze, doświadczenie i wysoko wykwalifikowana kadra pracowników sprawiają, że Good Day Spa to miejsce, gdzie czujesz się bezpiecznie i pewnie.

Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji i najlepszymi kosmetykami. Śledzimy najnowsze trendy. Interesujemy się tym co modne i wdrażamy to w życie. Ciągle doskonalimy swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach. Oferujemy także możliwość przeprowadzania bezpłatnych konsultacji w celu doboru odpowiednich zabiegów i kosmetyków.

ZAPRASZAMY DO CELEBRACJI PIĘKNA I HARMONII W NASZYM SALONIE

Pracujemy na kosmetykach renomowanych firm Klapp Cosmetics czy Mokosh Cosmetics

Poznaj nasze pakiety

Jesteś piękna

Jesteś piękna

View more
Endermomasaż

Endermomasaż

View more
Zabiegi wyszczuplające

Zabiegi wyszczuplające

smukła sylwetka

View more
Day Spa

Day Spa

View more
Skin Shooter

Skin Shooter

mezoterapia bezigłowa

View more
Fala radiowa

Fala radiowa

na twarz, szyję, dekolt

View more
Odchudzanie w miesiąc

Odchudzanie w miesiąc

View more
Day Spa z przyjaciółką

Day Spa z przyjaciółką

View more

Bon upominkowy to w dzisiejszych czasach jeden z najpopularniejszych prezentów. Jest idealny na każdą okazję oraz dla każdej osoby. Można nim obdarować mamę, przyjaciółkę, koleżankę w pracy, żonę. Pasuje na święta, urodziny, imieniny, walentynki, rocznicę czy jako podarunek po kłótni. W trosce o coraz większe zainteresowanie programem socjalnym w naszej firmie, proponujemy także dla firm bony o dowolnej wartości lub upominek na urodziny, które są doskonałą formą podziękowania dla pracowników za zaangażowanie w rozwój firmy oraz motywacją do dalszej pracy. Pozwalają zadbać o to, aby najbardziej wartościowy kapitał firmy - jej pracownicy byli w pełni zrelaksowani i wypoczęci.

W celu ustalenia szczegółów oferty prosimy o kontakt tel. 537 000 587.

    Good Day Spa Bielsko-Biała - Bon upominkowy dla firm