Zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju cery wymagającej oczyszczenia. Szczególnie polecany dla cery z wykwitami tj. zaskórniki otwarte, zaskórniki zamknięte, prosaki itp. Usuwanie zanieczyszczeń skóry jest ważnym elementem w pielęgnacji. Oczyszczanie twarzy nie jest zabiegiem tylko dla skór trądzikowych czy tłustych, ale wszystkich. Poprzez głębokie oczyszczenie aktywne składniki zawarte np. w kremach mogą dotrzeć w głąb naskórka.

Wskazania:

skóra mocno zanieczyszczona

zaskórniki zamknięte i otwarte

trądzik

zmiany grudkowo-krostkowe

łojotok

Efekty:

głęboko oczyszczona skóra

usunięte martwe komórki naskórka

wyeliminowanie zaskórników i wyprysków

odblokowanie porów i ujść gruczołów łojowych

stymulacja usuwania toksyn z tkanek

poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy

przywrócenie cerze blasku i świeżego kolorytu

przygotowanie do innych zabiegów kosmetycznych.

Cena: twarz - 150 zł

Oczyszczanie pleców - 220 zł

Czas zabiegu: 90 minut

Zabieg głębszego kontrolowanego złuszczania naskórka. Zabieg polecany jest dla skór normalnych, tłustych i mieszanych w każdym wieku. Po mikrodermabrazji cera jest oczyszczona, wygładzona o wyrównanym kolorycie.

Cena (twarz, szyja, dekolt): mikrodermabrazja diamentowa - 100 zł

Cena w połączeniu z innymi zabiegami na twarz 50 zł

Czas zabiegu: 60 minut

Jest to bezbolesny, delikatny i nieinwazyjny zabieg oczyszczający z wykorzystaniem ultradźwięków. Polecany jest osobom, których skóra potrzebuje intensywnej odnowy. Kawitacja to stosunkowa prosta procedura, która skutecznie usuwa nadmiar sebum i zrogowaciały naskórek z twarzy oraz dogłębnie regeneruje, dzięki czemu cera staje się promienna, zdrowa i naturalnie piękna.

Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą.

Cena (twarz, szyja, dekolt): peeling kawitacyjny - 100 zł

Cena w połączeniu z innymi zabiegami na twarz 50 zł

Czas zabiegu: 60 minut