Numer telefonu

+123-456-7890

Otwarte w godzinach

Pon - Pią: 7 - 19

Kosmetyki wegańskie stają się z roku na rok coraz bardziej popularne. Wiele firm kosmetycznych oferuje obecnie opcje wegańskie i to zupełnie zrozumiałe, dlaczego. Zastąpienie składników pochodzenia zwierzęcego alternatywami roślinnymi oznacza nie tylko uniknięcie okrucieństwa wobec zwierząt, ale także pomaga chronić środowisko naturalne. Praktycznie każda marka z branży kosmetycznej stara się przyciągnąć uwagę konsumentów. Popyt na produkty kosmetyczne tego typu raczej nigdy nie był większy, dlatego tak wiele marek decyduje się na zmianę. Jeśli chcesz być weganką zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, oto wszystko, co musisz wiedzieć o wegańskich kosmetykach!

Co to jest wegański kosmetyk?

Kosmetyki wegańskie to produkty, które są wolne od jakichkolwiek składników pochodzenia zwierzęcego, w tym miodu czy wosku pszczelego. Istnieje wiele korzyści z przejścia na weganizm – także jeśli chodzi o produkty kosmetyczne. Wegańskie produkty kosmetyczne są wolne od okrucieństwa na naszych zwierzęcych przyjaciół – dodatkowo zachwycają nienagannym składem, a działanie w wielu przypadkach przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Wegańskie kosmetyki i produkty kosmetyczne, które możesz znaleźć w sieci

Spójrzmy prawdzie w oczy. Kiedy jesteś na polowaniu na wegańskie produkty kosmetyczne lub wegańskie kosmetyki, Internet jest ku temu najlepszym rozwiązaniem. Zwłaszcza, gdy szukasz wegańskich produktów do makijażu, pielęgnacji skóry i pielęgnacji włosów. Przyjrzyjmy się nieco bliżej wegańskim kosmetykom.

Marki, które przechodzą na wegańskie kosmetyki

NARS Cosmetics – NARS to marka, która od zawsze była wegańska. W 2017 roku firma wprowadziła nową wegańską szminkę o nazwie Vegan Revolution. Możesz również znaleźć kilka innych wegańskich produktów tej marki, takich jak pomadki NARS Sheer Matte, róże czy konturówka do ust. MAC Cosmetics – MAC również oferuje różnorodne przyjazne dla wegan produkty. W 2016 roku marka wprowadziła na rynek wegańską szminkę o nazwie Verve, wegańską konturówkę do ust o nazwie Liquid Suede oraz wegański róż o nazwie Blush Bound. Bobbi Brown Cosmetics – Bobbi Brown również przeszło na wegańskie kosmetyki, wprowadzając nowy wegański ołówek do ust w czerwcu 2018 roku. Kredka do ust nazywa się Natural Matte, a więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronie Bobbi Brown. Hourglass Cosmetics – Hourglass również dokonuje przejścia na wegańskie kosmetyki. Marka wprowadziła nowy wegański róż o nazwie Blush White w marcu 2018 roku. Można również znaleźć kilka innych wegańskich produktów tej marki, takich jak podkłady, pudry, szminki czy cienie do powiek.

Make Up For Ever Cosmetics – Make Up For Ever to popularna marka, która oferuje wiele wegańskich produktów. Marka wprowadziła kilka wegańskich produktów, takich jak wegański podkład w czerwcu 2018 roku i wegańska szminka w październiku 2017 roku.

Dlaczego bycie weganinem jest tak ważne, jeśli chodzi o kosmetyki?

Istnieje wiele powodów, aby wybrać kosmetyki wegańskie. Jednym z powodów jest to, że pomagają chronić środowisko. Produkty wegańskie nie są testowane na zwierzętach, więc nie zawierają produktów zwierzęcych, takich jak miód, wosk pszczeli czy skóra. Im więcej kosmetyków tego typu używasz, tym mniej wpływasz na środowisko.

6 powodów, dla których używanie wegańskich kosmetyków jest dobre dla twojej skóry

Składniki zwierzęce w kosmetykach mogą powodować problemy zdrowotne, zwłaszcza jeśli masz wrażliwą skórę lub jesteś podatny na trądzik. Przejście na produkty wegańskie może pomóc chronić Twoją skórę. Produkty wegańskie nie są testowane na zwierzętach i dlatego nie są zanieczyszczone szkodliwymi bakteriami i toksynami, na które mogą być narażone zwierzęta. Składniki zwierzęce w kosmetykach mogą powodować problemy zdrowotne, zwłaszcza jeśli masz wrażliwą skórę lub masz skłonność do trądziku. Przejście na produkty wegańskie może pomóc w ochronie Twojej skóry. Produkty wegańskie nie są testowane na zwierzętach i dlatego nie są zanieczyszczone szkodliwymi bakteriami i toksynami, na które mogą być narażone zwierzęta. Produkty wegańskie są również lepsze dla środowiska. Składniki pochodzenia zwierzęcego są głównym czynnikiem zanieczyszczającym środowisko.

Rekomendowane artykuły