Numer telefonu

+123-456-7890

Otwarte w godzinach

Pon - Pią: 7 - 19

Posiadaczki suchej skóry jednogłośnie potwierdzają, że znalezienie silnie nawilżającego produktu do twarzy o łagodnym składzie, jest nie lada wyczynem. W odpowiedzi na potrzeby osób o delikatnej i wrażliwej skórze powstał krem Dexeryl, który może stanowić podstawowy element codziennej pielęgnacji, bez ryzyka podrażnień. Ten francuski wyrób medyczny działa silnie nawilżająco i łagodząco oraz jest całkowicie bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka.

Skład kremu Dexeryl na twarz

Dexeryl na twarz to skuteczny i bezpieczny produkt medyczny, który może stanowić podstawę pielęgnacji całej rodziny, niezależnie od wieku. Jest skuteczny w walce o zdrową cerę w przypadku osób, które borykają się z atopowym zapaleniem skóry czy mających skórę podatną na podrażnienia i uczulenia. Produkt jest bezzapachowy i wolny od parabenów, które mogą działać zapychająco na skórę i przyczyniać się do powstawania wyprysków. W składzie produktu znajdują się:

  • Glicerol, czyli składnik silnie nawilżający. Odpowiada za prawidłowe nawodnienie skóry, która w efekcie jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne czy warunki atmosferyczne.
  • Wazelina biała, której zadaniem jest tworzenie niewidzialnego filmu na skórze, chroniącego przed utratą wody z naskórka,
  • Parafina ciekła, będąca częstym składnikiem produktów dla cer wrażliwych, ponieważ działa natłuszczająco i nawilżająco.

Dla kogo polecany jest Dexeryl?

Dexeryl na twarz zalecany jest tak naprawdę dla osób o każdej cerze. Przede wszystkim zda egzamin w pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej, która wrażliwa jest na większość składników pielęgnacyjnych w produktach kosmetycznych. Przyczynia się do odbudowywania warstwy hydrolipidowej naskórka, którego zaburzenie skutkuje suchą, matową i poszarzałą skórą. Oprócz tego może stanowić podstawę rutyny pielęgnacyjnej osób leczących się na atopowe zapalenie skóry, egzemę czy rybią łuskę. Krem przynosi natychmiastową ulgę i łagodzi podrażnienia i świąd.

Jak stosować krem Dexeryl na twarz?

Aby zauważyć najlepsze efekty stosowania kremu Dexeryl, warto stosować go podczas porannej i wieczornej pielęgnacji, zawsze na dokładnie oczyszczoną skórę. W przypadku silnie odwodnionej i podrażnionej skóry warto krem nakładać nawet do 6 razy dziennie. Krem jest wydajny – już niewielka ilość pozwala na dokładne pokrycie całej twarzy. Produkt należy zużyć do 6 miesięcy od otwarcia. Nie powinien być stosowany w miejscach, gdzie występują otwarte rany oraz w okolicy oczu. Dexeryl występuje w trzech pojemnościach, w butelce 500g, w tubie 250g i w wersji podróżnej 50g, co jest doskonałym sposobem, by wypróbować emolient na własnej skórze.

Rekomendowane artykuły